Sıkça Sorulan Sorular

Web tasarım nedir?

Web tasarım, müşterilerinize markanız hakkında bilgilenmesini sağlamak amacı ile oluşturulan dijital bir servistir.

Web tasarım süreci nasıl işliyor?

Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda, markalarının ihtiyaçlarını belirleyip, rakiplerini inceliyoruz ve sonrasında web 3.0 teknolojisine geçişlerini sağlıyoruz.

Web sitesini kendim yönetebilecek miyim?

Web 3.0 teknolojisi ile güncelleme yapmanız gerektiren bir web sitesine ihtiyacınız var ise web sitenize ister wordpress isterseniz de özel yazılım ile hazırlanmış yönetim paneli entegrasyonu yapıyoruz. Bu sayede kod bilgisine ihtiyaç duymadan web sitenizde istediğiniz alanı güncelleyebilir yeni sayfalar veya ürünler ekleyebilirsiniz.

Web 3.0 teknolojisi nedir ?

Web 3.0, semantik web yani “yapay zekalı web” demektir. Web 3.0, içerik kontrolünün insan elinden çıkarak yazılımların kontrolüne geçtiği dünyadır diyebiliriz. Öyle ki birbiri ile konuşan veritabanları sayesinde, bizim neyi sevip neyi sevmediğimizi anlayan ve buna göre içerik üreten bir web dünyasıdır

Web 2.0 nedir ?

Web 2.0, O’Reilly Media tarafından 2004’te kullanılmaya başlayan bir sözcüktür ve ikinci nesil internet hizmetlerini – toplumsal iletişim sitelerini, vikileri, iletişim araçlarını, folksonomileri- yani internet kullanıcılarının ortaklaşa ve paylaşarak yarattığı sistemi tanımlar.

Web yazılım ile web tasarım arasındaki fark nedir?

Web yazılımı web tasarımdan ayırt edici en belirgin özelliği dinamik bir alt yapıya sahip olmasıdır. Web tasarım kullanıcının görebildiği ön yüz iken, arka tarafta çalışan web yazılım, ön yüzde görünen içeriklerin, görsellerin ve diğer işlevsel özelliklerin alt yapısını oluşturan yapıdır.

Responsive tasarım nedir ?

Duyarlı web tasarımı, web sayfalarının masaüstü, natebook, cep telefonu, tablet vb. pencere veya ekran boyutlarında iyi görünmesini sağlayan teknolojidir.

Bizimle İletişime Geç